ציוד סקי: לרכוש או להשכיר

 ski19ציוד סקי וביגוד סקי הם עסק די יקר, שאינו מתאים לכל אחד, ודאי שלא לכל כיס. אז מה עושים?

כאשר דנים בשאלה האם לרכוש או להשכיר, חשוב לעשות הפרדה בין ציוד סקי לבין ביגוד סקי. בעוד שאת ביגוד הסקי ניתן להשכיר בארץ, את ציוד הסקי כדאי ורצוי להשכיר בחו"ל, באתר אליו אתם מגיעים, בכדי לחסוך עלויות שינוע וכדי שלא להעמיס על הציוד הרב שממילא אתם סוחבים איתכם במהל השבוע.

ביגוד סקי

בארץ ניתן למצוא חנויות רבות המשכירות ביגוד סקי. במידה ואין לכם חליפת סקי, מכנסיים או כפפות וגוגלס, ניתן להגיע לחנויות בארץ ולהשכיר את הביגוד הנדרש. השכרת ביגוד סקי נועדה בעיקר למתחילים ולכלאו שזוהי להם חופשת הסקי הראשונה והם מפחדים להשקיע סכום כסף נוסף בציוד שאולי כלל לא יצטרכו. עלויות ההשכרה נוחות למדי וגם הביגוד מגיע ברובו במצב טוב. עם זאת, במידה והחלטתם להשכיר את הביגוד, כדאי שתבדקו היטב שאין בו חורים, שהריצ'רץ' נסגר היטב ושבאופן כללי הוא במצב טוב.

את ההחלטה לרכוש רצוי שתבצעו לאחר שתחזרו מהחופשה, או במהלכה. מחירים הביגוד בחו"ל לרוב זולים יותר, אולם בפניכם עומדת האפשרות לחכות לסוף העונה ואז לרכוש את הביגוד בישראל. בסוף העונה רוב המחירים יורדים וניתן למצוא חליפות שלמות במחירים שפויים במיוחד.

ציוד סקי

את הציוד עימו אתם גולשים אנו ממליצים, חד משמעית, להשכיר ולא לרכוש. רכישת צדיו סקי היא יקרה ונועדה בעיקר למקצוענים. בהנחה ורוב הגולשים הישראלים הם גולשים ממוצעים, חבל על הכסף שלכם – הצדיו במושכר בחו"ל הוא ציוד ברמה גבוהה מאוד וניצן לכם במסגרת חבילת הסקי שרכשתם ממילא. אין גם צורך להיסחב בשדות התעופה עם הציוד הכבד.

אין זה אומר שיש משהו רע ברכישת ציוד – זה בהחלט כיוון נכון למקצוענים שרוצים להשתמש בציוד הטוב ביותר שיש. אולם הציוד הזה הוא לא זול ואחת לכמה שנים הדגמים משתנים והוא כבר הופך ללא רלבנטי. אלא עם כן אתם רוצים שהוא יעלה אבק במחסן שלכם, כדאי שתחשבו על השכרת ציוד סקי.


רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות או תהיות לגבי חופשת הסקי הקרובה שלכם? צרו איתנו קשר כאן ונשמח לעזור לכם לקבל החלטה!  

מחפשים הדרכה בעברית לחורף הקרוב? רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ישירות לתיבת המייל שלנו Theskicenter@Gmail.com ונספק לכם רשימה של מדריכי סקי, צעירים ומבוגרים, שישמחו לצאת איתכם לחופשת הסקי שלכם ולעזור לכם ללמוד לגלוש כמו שצריך.