השכרת רכב לסקי

ski1את חופשת הסקי אפשר להזמין באמצעות הסעות למלון ובחזרה, אולם באותה המידה אפשר גם להשכיר רכב ולהוזיל אותה משמעותית.

השכרת רכב היא מושג נפוץ למדי בכל חופשה שהיא, למעט חופשת הסקי, שם אנו לרוב מזמינים חופשה הכוללת הסעות. נשאלת השאלה למה בעצם? מדוע לא להזמין חופשת סקי בה תוכלו להיות ניידים, לטייל באזור באמצעות רכב צמוד, לקפוץ לעיר הגדולה הקרובה ובכלל, לנצל את החופשה באופן מיטבי? את התשובה לשאלה הזו ניתן לקבל בקלות יחסית, ברגע שיוצאים מהקיבעון לפיו חופשת סקי נועדה רק לסקי. אם תסתכלו על התמונה הרחבה, תגלו שחופשה היא חופשה, ואפשר לשלב בה סקי וטיול באזור, בייחוד אם אתם משפחה. 

קרא עוד...
 
סקי בישראל - מספרים

ski18ענף הסקי תופס תאוצה משנה לשנה ומספר הגולשים רק עולה עם השנים. כאשר בוחנים את המספרים מאחורי הענף הפופולארי הזה, עולה תמונה מפתיעה במיוחד.

הסקי הישראלי כובש לו אט אט פינה חמה בלב האזרח הישראלי. מדי שנה עולה מספר הישראלים היוצאים לחופשת סקי והענף, שהחל כתחביב לעשירים בלבד, הולך ותופס מקום של כבוד גם בקרב הישראלי הפשוט, שהיה רגיל עד לפני כמה שנים לגלוש על שקיות ניילון בחרמון. בד בבד עם העלייה בביקוש, השתפרו עד מאוד גם האפשרויות העומדות לרשותו: סוכנויות הנסיעות פתחו את השמים ומציעות כיום הצעות לא רק למדינות הרחוקות והיקרות, אלא גם חבילות למדינות קרובות יותר וזולות הרבה יותר. 

קרא עוד...
 
מידע שימושי לסקי

Ski5חופשת הסקי הקרובה שלכם היא חופשה עליה תשלמו כסף רב. ומכיוון שכך, רצוי לקרוא חומר רב ככל האפשר שיכין אתכם לקראת החוויה שאתם הולכים לעבור.  

החורף הגיע וחופשת הסקי מעולם לא נראתה קרובה יותר. בדקתם מחירים, השוויתם בין הסוכנים אבל אתם עדיין לא לגמרי בטוחים באיזו חבילת סקי כדאי לבחור. רגע אחד לפני שסוגרים חבילת סקי, צוות סקי-סנטר מגיש מספר עצות שימושיות לבחירת חופשת סקי מושלמת.

קרא עוד...
 
טיפים לחופשת סקי

ski1חופשת סקי היא סך כל החוויות הגדולות והקטנות שאנו חווים במהלכה. בעוד החוויות הגדולות ברורות לכולנו (גלישה, אלא מה), דווקא החוויות הקטנות יכולות להפוך חופשת סקי רגילה למשהו מיוחד. 

חופשת סקי היא חופשה ממנה נהנים בעיקר בעלי הניסיון, שכבר מכירים את כל הסיטואציות האפשריות ויודעים בדיוק כיצד להתמודד איתם. הם באים מוכנים לכל אירוע שעתיד להתרחש ומעבר לניסיון הרב שיש להם בגלישה, גם הם מודים שדווקא הדברים הקטנים הם שעושים את ההבדל. להלן מספר עצות שלוקטו על ידי צוות סקי-סנטר, שיהפכו את חופשת הסקי שלכם לחוויה שלא תישכח.

קרא עוד...