סקי בבולגריה

חופשת סקי בבולגריהחופשת סקי בבולגריה היא הטרנד החדש והפופולארי ביותר בקרב הגולש הישראלי וניתן לראות זאת כאשר רואים את מספר החבילות המוצאות מדי שנה על ידי סוכנויות הנסיעות.

חופשת סקי בבולגריה מציעה לגולש הישראלי כמעט את כל מה שהוא מחפש: אתרי סקי מושלגים, אבל לא המוניים, מחיר זול ואפרה סקי משובח שהולך וצובר תאוצה. כל אלו רק הופכים את בולגריה ליעד אטרקטיבי שמספר הטיסות אליו רק הולך וגדל מדי שנה. אז האם כדאי לכם לנסוע לחופשת סקי בבולגריה?

חופשת סקי בבולגריה – יתרונות

  • Ski13המחיר – זהו אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת יעד סקי לחופשה. המחיר שמציעה בולגריה נמוך בכ-20% מהמחירים המוצעים על ידי מדינות כגון איטליה ואוסטריה ובכ-30% מהמחירים שמציעות מדינות כגון צרפת ושוויץ. עם זאת, שווה לבדוק עם הסוכן שלכם לאיזה אתר אתם נשלחים, כיוון שלא כל אתרי הסקי בבולגריה הם באותה הרמה.
  • אפרה סקי – אפרה הסקי בבולגריה הולך ומשתפר משנה לשנה ומציג כבר עכשיו מגוון של פעילויות לגולש הישראלי. 
  • חווית גלישה שונה – בולגריה איננה אירופה הקלאסית והחוויה שהיא מציעה שונה מהחוויה המוצעת בצרפת או איטליה. אם אתם מחפשים משהו שונה, משהו אחר מחופשות שעשיתם בשנים עברו, בבולגריה תמצאו את כל הפתרונות.
  • קרבה לישראל – בעוד הנסיעות לאתרי הסקי באירופה עשויות לקחת שעות של טיסה ועוד שעות של נסיעה והעברות בתוך המדינה, בולגריה קרובה יותר גיאוגרפית לישראל ומציעה טיסה נוחה יותר בפחות זמן. וגם הנסיעה בתוך המדינה לאתר קצרה לרוב מהנסיעות באיטליה או צרפת.
  • גן עדן למתחילים – בולגריה היא גן עד לגולשים מתחילים. היא מציעה מסלולים כחולים ואדומים לרוב המאפשרים לגולשים מתחילים ללמוד לגלוש בצורה חלקה. מכיוון שהיא מציעה בעיקר מסלולים למתחילים, רוב הגולשים בה הם אכן גולשים שאינם דוהרים או מסתכנים, אלא אנשים שגלישתם ממוצעת, מה שרק תורם לחיזוק הביטחון העצמי של הגולש המתחיל, ומונע ממנו גם סכנות מיותרות.

חופשת סקי בבולגריה – חסרונות

  • פחות מסלולים למתקדמים – אם אתם ברמה מעל הממוצע, רצוי לשקול נסיעה לאתרי סקי אחרים. בבולגריה יש אמנם מסלולים רבים למתקדמים, אולם הם לא ברמת המסלולים באירופה, לא מבחינת דרגת הקושי ולא מבחינת אורכם.
  • שירות ברמה לא גבוהה – בכל הנוגע למלון ולתחזוקה שלו, יתכן ותיתקלו בשירות שאינו עומד בסטנדרטים המוכרים לכם, לא מישראל וודאי שלא מאירופה.
  • אוכל – מדובר אמנם בעניין סובייקטיבי, אולם גם כאן,  איננו מוצאים יתרון באוכל המוצע בבולגריה, כיוון שהוא חסר ייחודיות ואינו מציע שום טעם שונה מהטעם המוכר והידוע לחכנו.

חופשת סקי בבולגריה – סיכום

חופשת סקי בבולגריה נועדה בעיקר לגולש המתחיל, שאינו מעוניין להוציא סכום גדול על חופשת סקי בצרפת רק בכדי לגלות שהוא כלל אינו אוהב לגלוש. החוויה בבולגריה מעניקה לכם הזדמנות לגלוש במחיר סביר ועממי במגוון מסלולים ודרגות המתאימים לניסיון שיש לכם. אם אתם רוצים להתחיל (או להמשיך) ואין לכם ניסיון גלישה רב, בולגריה מעניקה לכם את כל מה שתרצו וחווית הגלישה בה היא חוויה שלא תשכחו זמן רב.


רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות או תהיות לגבי חופשת הסקי הקרובה שלכם? צרו איתנו קשר כאן ונשמח לעזור לכם לקבל החלטה! 

מחפשים הדרכה בעברית לחורף הקרוב? רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ישירות לתיבת המייל שלנו Theskicenter@Gmail.com וניתן לכם את כל המידע שתבקשו!