ציוד סקי

כאשר אנו מדברים על ציוד סקי, אנו מתייחסים לרוב לשני אלמנטים עיקריים שלו: הביגוד וציוד הגלישה עצמו.

ציוד סקי הוא עסק יקר, בעיקר כיוון שהשימוש בו מתבצע לכל היותר פעמיים בשנה, בתקופת החורף. יתרה מכך, בעוד הביגוד נותר כמו שהוא וניתן להשתמש בו מדי שנה, הציוד מתבלה לעיתים והופך לבלתי אפשרי לשימוש. ציוד הסקי גם מתעדכן כמעט מדי שנה ולעיתים הציוד רכשנו במיטב כספנו לפני שנתיים כבר לא רלבנטי להיום.ציוד סקי - כללי

Ski14כאשר אנו מדברים על ציוד סקי, אנו מתייחסים לרוב לשני אלמנטים עיקריים שלו: הביגוד וציוד הגלישה עצמו.

ציוד סקי הוא עסק יקר, בעיקר כיוון שהשימוש בו מתבצע לכל היותר פעמיים בשנה, בתקופת החורף. יתרה מכך, בעוד הביגוד נותר כמו שהוא וניתן להשתמש בו מדי שנה, הציוד מתבלה לעיתים והופך לבלתי אפשרי לשימוש. ציוד הסקי גם מתעדכן כמעט מדי שנה ולעיתים הציוד רכשנו במיטב כספנו לפני שנתיים כבר לא רלבנטי להיום.

קרא עוד...
 
ציוד סקי: לרכוש או להשכיר

 ski19ציוד סקי וביגוד סקי הם עסק די יקר, שאינו מתאים לכל אחד, ודאי שלא לכל כיס. אז מה עושים?

כאשר דנים בשאלה האם לרכוש או להשכיר, חשוב לעשות הפרדה בין ציוד סקי לבין ביגוד סקי. בעוד שאת ביגוד הסקי ניתן להשכיר בארץ, את ציוד הסקי כדאי ורצוי להשכיר בחו"ל, באתר אליו אתם מגיעים, בכדי לחסוך עלויות שינוע וכדי שלא להעמיס על הציוד הרב שממילא אתם סוחבים איתכם במהל השבוע.

קרא עוד...
 
איזה ביגוד כדאי לקנות

Ski11ציוד סקי הוא הפריט החושב ביותר שתיקחו איתכם לחופשת הסקי שלכם. וככזה, עליכם להשקיע זמן רב, מחשבה וגם ממון ברכישת ציוד שכזה, שיתאים לכם בכל המובנים וינעים את זמנכם במהלך החופשה.

כאשר אנחנו אומרים ציוד סקי, אנחנו למעשה מתכוונים לביגוד שתיקחו עליכם שעה שתגלשו באתר הסקי בו בחרתם לבלות את החופשה שלכם. בחירת כמו בחירת חופשת סקי, גם בחירת ציוד הסקי שתיקחו איתכם איננה משימה פשוטה כלל וכלל והיא דורשת הבנה בסיסית בגלישת סקי, כמו גם הכרה של הצרכים שלכם. אנו ממליצים להתייעץ עם מומחים בטרם תרכשו (או תשכירו) חליפת סקי משלכם.

קרא עוד...