הדרכות סקי

הדרכת סקי יכולה לעשות את ההבדל בין חופשת סקי מוצלחת לחופשת סקי מאכזבת ואף יותר מכך: הדרכת סקי יכולה לקבוע את עתידך בתחום גלישת הסקי: או שתרכוש עקרונות גלישה נכונים שיעזרו לך להתאהב בספורט הלבן, או תרכוש עקרונות שיעכבו את ההתקדמות שלך ויגרמו לך לשנוא סקי.הדרכת סקי מקומית


הדרכת סקי היא אחד הדברים החשובים ביותר שתעשו בחופשת הסקי שלכם. את הדרכות הסקי ניתן לקחת בשני אופנים: הדרכת סקי מקומית, על ידי מדריך מקומי מהמדינה בה אתם נמצאים או הדרכת סקי בעברית שתינתן לכם על ידי מדריך סקי שיגיע אתכם מהארץ.Ski8

 

ההבדל בין הדרכת סקי בעברית לבין הדרכת סקי מקומית הוא עצום והרצון ללמוד אצל אחד משני המדריכים תלוי לא רק ברמת הגלישה שלכם אלא גם באופי שלכם ורצון  שלכם להתחבר שוב לישראלים ולעברית. הדרכת סקי מקומית שונה לרוב מהדרכת הסקי בעברית אולם אין זה אומר שהיא פחות טובה ממנה.

קרא עוד...
 
הדרכת סקי בעברית

ski2ניתן לצאת לחופשת סקי עם מדריכים דוברי עברית בשלושה מועדים קבועים: חנוכה, פורים ופסח.

טרנד מדריכי הסקי דוברי עברית הולך ותופס תאוצה בתיירות החורף ובצדק. אתרי סקי אמנם מלאים בבתי ספר ובמדריכים מקומיים, אולם ישראלים רבים, בעיקר ברמות של מתחילים, מעדיפים לקבל הסברים על האופן שבו הם גולשים בעברית ולא באנגלית רצוצה עם מבטא צרפתי או אוסטרי. איגוד הסקי הישראלי, המסונף לאיגוד הסקי העולמי (FIS) הוא העומד מאחורי הכשרתם של המדריכים הישראלים, שמעבר להיותם בד"כ אנשים מאוד נחמדים, מחזיקים גם בידע עשיר בגלישת סקי, הם סבלניים ויכולים לעשות את ההבדל בין חופשה נחמדה לבין חופשה כייפית.

קרא עוד...
 
הדרכת סקי - כללי

Ski9הדרכת סקי יכולה לעשות את ההבדל בין חופשת סקי מוצלחת לחופשת סקי מאכזבת ואף יותר מכך: הדרכת סקי יכולה לקבוע את עתידך בתחום גלישת הסקי: או שתרכוש עקרונות גלישה נכונים שיעזרו לך להתאהב בספורט הלבן, או תרכוש עקרונות שיעכבו את ההתקדמות שלך ויגרמו לך לשנוא סקי.

כיוון שלא נולד עוד האדם שנולד כאשר הוא יודע כבר לגלוש סקי, ניתן להניח שהדרכת סקי היא משהו שכולם עוברים לפחות פעם אחת בחייהם. לא משנה באיזה גיל התחלתם לגלוש, סביר להניח שאת הפעם הראשונה תעשו אצל מישהו מקצועי שיקנה לכם עקרונות גלישה בסיסים וילמד אתכם כיצד לגלוש נכון. והדגש כאן הוא על המילה נכון, כיוון ששרלטנים לא חסר והם לא ילמדו אתכם כלום. על כן, חשוב ללמוד אצל גורם מקצועי שעבר הדרכה ויודע כיצד להנחיל מהידע שלו לאחרים.

קרא עוד...