ביטוח סקי

Ski6חופשת סקי היא חופשה אתגרית, בה אתם חושפים את עצמכם גם לסכנות לא מעטות. נכון, הרוב המוחלט של החופשות נגמרות ללא פגע, אולם אין זה אומר שאסור לכם להצטייד בביטוח סקי מיוחד.

ביטוח סקי הוא חלק בלתי נפרד מההוצאה שלכם על חופשת הסקי – הוצאה שבד"כ איננה נכללת במחיר שאתם משלמים על חבית הסקי שלכם. בנוסף, זהו גם חלק עליו אתם אחראים לבדכם ובמידה ולא תעשו אותו, איש לא ידאג לכך במקומכם. בשוק קיימות חברות רבות המייעצות בנושאי ביטוח וביטוח הסקי הוא ביטוח נפוץ למדי שאין שום בעיה לעשות אותו בשיחת טלפון אחת. אל תחשב פעמיים – הצעד הראשון שאתם עושים לאחר שסגרתם את החופשה הוא להרים טלפון לחברת הביטוח ולעשות ביטוח סקי.

ביטוח סקי

ביטוח סקי הוא למעשה הרחבה של ביטוח הנסיעות לחו"ל שלכם ומטרתו לספק לכם את כל ההגנות במקרה של תאונה או פציעה כזו או אחרת. רוב הביטוחים כוללים פינוי והטסה ארצה, תוך כיסוי כל ההוצאות הרפואיות בדרך. העלויות של הביטוח אינם גבוהות ולרוב מסתכמות בדולרים בודדים ליום. ההוצאה היא זניחה ביחס לזו שתאלצו להוציא אם חלילה יקרה לכם משהו.

במידה והחלטתם לעשות ביטוח סקי, להלן כמה נקודות שרצוי לבדוק: יש לבדוק שהביטוח מכסה את כל ימי החופשה שלכם ולא רק חלק ממנה, שהביטוח מכסה אשפוז בכל סוגי בתי החולים, שהביטוח כולל פינוי והטסה ארצה ושהוא מכסה גם את המשך הטיפול בארץ, מה גובה ההשתתפות העצמית והאם הוא מכסה גם פגיעה בצד שלישי, שאין הגבלה כספית במקרה של אשפוז ושהמוקד הטלפוני בארץ פועל במשך 24 שעות.

ביטוח הסקי שישמור עליכם

הפרמטרים המוזכרים כאן הם רק אמנם החשובים ביותר שכדאי לבדוק, אולם הם מהווים רק חלק מסך כל הפרטים שרצוי שיופיעו בפוליסת ביטוח הסקי שלכם. זכרו כי פציעה אחת קטנה יכולה לא רק להשבית לכם את החופשה אלא גם לעלות לכם כמה מאות אלפי דולרים, שימנעו מכם יציאה לחופשת סקי בשנה הבאה ויכניסו אתכם לחובות (וזאת מבלי שהזכרנו את הפגיעה הפיזית עצמה). מהרו לרכוש ביטוח סקי כבר לאחר שהזמנתם את החופשה וחסכו לעצמכם את כאב הראש שעשוי להיות לכם אחר כך.


רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות או תהיות לגבי חופשת הסקי הקרובה שלכם? צרו איתנו קשר כאן ונשמח לעזור לכם לקבל החלטה!  

מחפשים הדרכה בעברית לחורף הקרוב? רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ישירות לתיבת המייל שלנו Theskicenter@Gmail.com ונספק לכם רשימה של מדריכי סקי, צעירים ומבוגרים, שישמחו לצאת איתכם לחופשת הסקי שלכם ולעזור לכם ללמוד לגלוש כמו שצריך.