חבילות סקי

היצע חבילות הסקי המוצע כיום לגולש הישראלי הוא פשוט אדיר. אבל האם אתה יודע מה לבחור?

חבילות סקי הן המוצר החם ביותר של החורף. קלאב מד באוסטריה, קלאב ולטור באיטליה, או UCPA בצרפת. לאן שלא תפנה, נדמה כי כל החבילות רק מחכות לך. אולם האם כולן אכן אטרקטיביות? האם אתה באמת יודע מה לבחור? כדי לבחור חבילת סקי, יש לבדוק מספר דברים: האם המחיר אכן שווה את החבילה (1,500 אירו לחבילה המציעה מלון שלושה כוכבים היא מחיר קצת גבוה, לא?), מה כוללת החבילה (חשוב לבדוק שהחבילה כוללת את מחיר ציוד הסקי והסקי-פס), על כמה ימי סקי נטו מדובר (חבילה המציעה פחות משישה ימי סקי נטו איננה משתלמת) והאם המחיר עומד ביחס למיקום החבילה עצמו.האם כדאי להרכיב חבילת סקי לבד?

ski4לסוכנויות הנסיעות אין מונופול על חבילות הסקי ובמידה ואתם יצירתיים וגמישים, יתכן ועדיף שתשקלו הרכבת חופשת סקי באופן עצמאי.

חבילת סקי הינה עסק לא זול, ודאי כאשר מדובר בחופשה למרכז אירופה. הסיבה לכך היא עלות חבילת הסקי הממוצעת, שנעה בין 1,100 יורו ל-1,500 יורו לאדם. אם חשבת לנסוע בזוג, או במשפחה, תאלצו להיפרד מסכומי כסף גדולים במיוחד, בכדי לראות קצת לבן בעיניים. אחת האפשרויות לחיסכון כלכלי היא הרכבת חופשת הסקי לבד. הרכבת חופשה לבד אמנם תצריך מכם יותר גמישות (שעשויה גם לעלות בכאבי ראש לא קטנים) אולם תבטיח לכם חיסכון משמעותי בכסף, ודאי כאשר אתם מתכננים נסיעה משפחתית.

קרא עוד...
 
בחירת יעד לחופשת סקי

ski1הבחירה במדינה אליה תצאו לחופשת הסקי שלכם היא קרוב לוודאי הבחירה החשובה ביותר שתעשו בדרך לחופשה. הנה מספר נקודות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה.

אתרי סקי קיימים כמעט בכל העולם, רובם מרוכזים באירופה. המדינות המובילות באירופה הן צרפת, איטליה, אוסטריה ושוויץ. במדינות אלו נמצאים מתקני הסקי הטובים ביותר ואלו גם המדינות הקורצות ביותר לתייר הישראלי, בדרכו לחופשת הסקי. בשנים האחרונות נכנסו לתחום תיירות הסקי מדינות נוספות כגון בולגריה, אנדורה וצ'כיה, המציעות דילים לחופשת סקי זולה יותר.

קרא עוד...
 
כיצד בוחרים חבילת סקי

ski19בחופשת הסקי מושקע כסף רב שחשוב שתהיה לו התמורה הראויה. חבילות סקי הן מצרך שיש להשקיע בו מחשבה רבה, בכדי לוודא שאנו יודעים לקראת מה אנחנו הולכים ושאנו בוחרים את המוצר הטוב ביותר עבורנו.

חבילות סקי הן מצרך יקר המורכב מעשרות פרמטרים שונם שאת כולם יש לבחון ולבדוק בכדי לוודא שאתם מבצעים את הבחירה הנכונה. החל מבחירת האתר, שצריך להתאים לרמת הגולש, דרך בחירת המלון והציוד, שצריכים להיות מקובלים על כולם וכלה בבחירת ההדרכה (במידה ותקחו), נדמה כי בחירת חבילת סקי מושלמת היא עניין שרצוי לשקול בכובד ראש.

צוות סקי סנטר קיבץ עבורכם מספר עצות שיעזרו לכם לבדוק כיצד לבחור את חופשת הסקי השנתית שלכם.

קרא עוד...