תכנון חופשת סקיכיצד בוחרים חופשת סקי

Ski12בחופשת הסקי מושקע כסף רב שחשוב שתהיה לו התמורה הראויה. חבילות סקי הן מצרך שיש להשקיע בו מחשבה רבה, בכדי לוודא שאנו יודעים לקראת מה אנחנו הולכים ושאנו בוחרים את המוצר הטוב ביותר עבורנו.

בחופשת הסקי הקרובה שלכם אתם הולכים לבזבז משאבים רבים: זמן, כסף, סבלנות ועוד. בכדי למקסם את החופשה ולבנות אותה כראוי, כך שתתאים לאופי המשפחה, לאופי האישי שלכם וכמובן תעלה במחיר שפוי, רצוי לדעת כיצד לבחור את החופשה הנכונה. זכרו: לא כל הנוצץ זהב ולא כדאי להסתנוור מהבטחות של סוכני נסיעות רק בשביל להיתקע עם חופשה "שווה" אבל בלתי אפשרית עבורכם.

קרא עוד...
 
ביטוח סקי

Ski6חופשת סקי היא חופשה אתגרית, בה אתם חושפים את עצמכם גם לסכנות לא מעטות. נכון, הרוב המוחלט של החופשות נגמרות ללא פגע, אולם אין זה אומר שאסור לכם להצטייד בביטוח סקי מיוחד.

ביטוח סקי הוא חלק בלתי נפרד מההוצאה שלכם על חופשת הסקי – הוצאה שבד"כ איננה נכללת במחיר שאתם משלמים על חבית הסקי שלכם. בנוסף, זהו גם חלק עליו אתם אחראים לבדכם ובמידה ולא תעשו אותו, איש לא ידאג לכך במקומכם. בשוק קיימות חברות רבות המייעצות בנושאי ביטוח וביטוח הסקי הוא ביטוח נפוץ למדי שאין שום בעיה לעשות אותו בשיחת טלפון אחת. אל תחשב פעמיים – הצעד הראשון שאתם עושים לאחר שסגרתם את החופשה הוא להרים טלפון לחברת הביטוח ולעשות ביטוח סקי.

קרא עוד...
 
סקי עם ילדים

ski3חופשת סקי עם הילדים היא חלומו הרטוב של כל גולש סקי. עם זאת, מדובר בחופשה יקרה (מאוד), שרצוי לצאת אליה רק לאחר שבדקתם מספר פרטים חשובים.

אין גולש סקי שאינו רוצה להנחיל את הכיף שהוא חווה בחופשת הסקי לילדיו. ללמד אותם לגלוש במורדות הלבנים, להשתעשע איתם בשלג ולשבת יחד לשתות שוקו חם בסופו של עוד יום קר במיוחד. החלום הזה עשוי להפוך למציאות, אולם באותה המידה הוא עשוי להפוך לאכזבה, אם לא נערכים אליו כראוי. להלן מספר טיפים שיעזרו לך לצלוח את חופשת הסקי בשלום.

קרא עוד...
 
אפרה סקי

dreamstime xs 12173420אפרה סקי (Apres Ski) הוא העברות של מונח צרפתי שפירושו אחרי הסקי, או במילים אחרות, סך כל הפעילויות שמציעה לכם חושפת הסקי שלכם מעבר לפעילות הסקי עצמה.

אפרה סקי הוא חלק חשוב מאוד בחופשת הסקי שלכם, כיוון שהוא כולל את כל הפעילויות שתעשו לאחר שתסיימו את הגלישה במדרון ותגיעו למלון. במידה ובחרתם עיירה משעממת ללא חיי לילה או מקומות בילוי, החופשה שלכם לא תהיה מהנה. לעומת זאת, בחירת עיירה עם אפרה סקי תוסס ומהנה, תשדרג את החופשה ותהפוך אותה לכזו שתזכרו שנים רבות.

קרא עוד...
 
כושר גופני לסקי

Ski17כושר גופני הוא מרכיב שרצוי שיהיה לכם בטרם תצאו לחופשת הסקי שלכם. אין זה אומר שעליכם למהר ולהירשם לחדר הכושר הקרוב, אולם רצוי שתתחילו לתרגל פעילות ספורטיבית בשבועות שלפני הנסיעה.

חופשת הסקי שלכם היא חופשה ספורטיבית, המצריכה מכם מאמץ רב, בייחוד בשרירי הרגליים. מה לעשות, אבל רובנו לא נמצאים בכושר מיטבי ומגיעים לחופשה עצמה מבלי שעשינו הכנה מוקדמת, מה שעשוי להיות בעוכרינו במהלך החופשה. מעבר לפציעות שעשויות להתרחש, לעיתים הגוף משדר מצוקה באמצעות התכווצויות שרירים ואנו עשויים למצוא עצמנו מרותקים למיטה בבוקר שלאחר גלישה מאומצת ומבלי יכולת לזוז.

קרא עוד...
 
מה אורזים לחופשת סקי

ski18סגרתם דיל חופשת סקי החורף? שיהיה במזל טוב! עכשיו כדאי שתיגשו להכין רשימה של הדברים שעליכם לקחת אתכם במהלך החופשה.

אין ספק שיציאה לחופשת סקי שונה לגמרי מיציאה לחופשה אחרת. בעוד לחופשה לברצלונה אתם אורזים רק בגדים, בחופשת הסקי עליכם לזכור לארוז עוד מיני דברים לא שגרתיים, מה שהופך את המזוודה לכבדה יותר ומכביד עליכם את הנסיעה עצמה. ובכל זאת, בלתי אפשרי להימנע מכך שבכדי לצלוח חופשת סקי בשלום, כדאי לכם להקשיב לעצתם של המומחים ולקחת אתכם את כל הציוד המומלץ.

קרא עוד...