אתרי סקי בעולם

אז לאן אתם רוצים לנסוע השנה? איטליה, אולי אוסטריה או צרפת? בסקי-סנטר נעזור לך לקבל החלטה

אתרי הסקי באירופה הופכים ליעדים מבוקשים עבור עשרות אלפי ישראלים, היוצאים לחופשת הסקי השנתית שלהם מדי שנה. העלייה ברמת החיים והירידה בשערי הדולר והאירו מביאים ישראלים רבים לצאת לגלוש במורדות הלבנים והופכים את הביקוש למידע על אתרים אלו לחיוני מאין כמוהו. חבילות סקי ואתרי הסקי משתנים כמעט מדי שנה, ויש לעקוב אחרי המפרטים שלהם, ומה שיש לכל אחד להציע, בכדי לוודא כי חופשת הסקי שבחרתם היא הנכונה ביותר עבורכם.סקי בבולגריה

חופשת סקי בבולגריהחופשת סקי בבולגריה היא הטרנד החדש והפופולארי ביותר בקרב הגולש הישראלי וניתן לראות זאת כאשר רואים את מספר החבילות המוצאות מדי שנה על ידי סוכנויות הנסיעות.

חופשת סקי בבולגריה מציעה לגולש הישראלי כמעט את כל מה שהוא מחפש: אתרי סקי מושלגים, אבל לא המוניים, מחיר זול ואפרה סקי משובח שהולך וצובר תאוצה. כל אלו רק הופכים את בולגריה ליעד אטרקטיבי שמספר הטיסות אליו רק הולך וגדל מדי שנה. אז האם כדאי לכם לנסוע לחופשת סקי בבולגריה?

קרא עוד...
 
סקי באנדורה

Andoraאנדורה היא תגלית ישראלית של השנים האחרונות. חבילת סקי באנדורה מוצעת כיום לגולש הישראלי בעלות נמוכה משמעותית מחבילת סקי לצרפת, אוסטריה או איטליה. 

חבילת סקי באנדורה אטרקטיבית כחופשת סקי למתחילים וגם לאלו המחפשים חופשת סקי עם ילדים, שכן המחיר הנוח שלה מאפשר הזמנה של מספר מקומות גם יחד, וללא הצורך לפתוח תוכניות חיסכון (עם זאת, מן הראוי לציין כי למרות הכל, עדיין מדובר בחבילה יקרה יחסית). ההתפתחות שנעשית באנדורה בתחום הסקי צוברת תאוצה עם השנים ולאחרונה הפכה אנדורה ליעד מועדף לגולשים מכל העולם. הסיבה היא ההתפתחות המאוחרת של אתרי הסקי באנדורה והרמה הנמוכה יחסית שלהם. אתרי סקי באנדורה מתאימים במיוחד לגולשים מתחילים/בינוניים, שרוצים ללמוד סקי ולאו דווקא לגלוש במרחבים הפתוחים.

קרא עוד...
 
סקי בשוויץ

Swissשוויץ נחשבת בעיני רבים ליוזמת חווית הסקי האירופאי ולראשונה שהפכה את ההרים המושלגים שבתחומה ליעדים תיירותיים לחובבי הסקי. בשנים האחרונות עקפו אותה שכנותיה, אולם שוויץ עדיין נחשבת ליעד אטרקטיבי בעיני רבים.

חופשת סקי בשוויץ מציעה לגולש את אירופה הקלאסית במיטבה: אפרה סקי משובח, מתקנים בתחזוקה מלאה ועיירות ציוריות כמותן כבר קשה למצוא באירופה. עם זאת, חווית הגלישה בסקי עשויה להיות לא אטרקטיבית לגולש הישראלי, אל נוכח המחירים הגבוהים יחסית לאתרים אחרים באירופה.

קרא עוד...
 
סקי באיטליה

Italyעד לשנים האחרונות, פיגרה איטליה אחרי צרפת ואוסטריה בכל הנוגע לרמת שירותי הסקי שהיא מציעה. בשנים האחרונות התהפכה המגמה, לאחר שגם האיטלקים הבינו את הפוטנציאל הטמון במשאבי הטבע שלהם. 

התנופה בפיתוח תעשיית הסקי הגיע לשיא בשנים האחרונות וניכר ששגם הישראלים זיהו את הפוטנציאל הטמון בחופשת סקי באיטליה, המשלבת בין אתרי סקי ברמה גבוהה ובילוי אפרה סקי משובח.רוב אתרי הסקי באיטליה ממוקמים בהרי האלפים בצפון המדינה. האלפים, המשותפים גם לאוסטריה וצרפת, מייצרים מרחב סקי עצום בגודלו – הכי גדול באירופה – הנקרא Dolomitisuperski המציע מעל ל-1,200 ק"מ של גלישה ומאפשר לגלוש בסקי-פס אחד בלמעלה מעשרה אתרי סקי שונים גם יחד.

קרא עוד...
 
סקי באוסטריה

Austriaאוסטריה היא תגלית של השנים האחרונות והפכה ליעד מועדף לצעירים המחפשים קצת יותר מחופשת סקי. באוסטריה קיימים אתרי סקי רבים המציעים שלג טוב ברוב ימות השנה, לצד חוויה קולינארית משובחת ואפרה סקי יוצא מן הכלל. 

עד לפני מספר שנים, ישראלים רבים העדיפו לא להגיע לאוסטריה ולו בגלל השפה או המנהגים. בשנים האחרונות התהפכה המגמה והישראלי נוהרים לאוסטריה, המציעה לגולש הישראלי את שני הדברים שהוא אוהב יותר מכל: סקי ואוכל. ערך המוסף של אוסטריה נעוץ גם באתרי הסקי הידידותיים והמתוחזקים כהלכה, אשר הופכים כל חוויית גלישה למהנה. יתרונה של אוסטריה על פני צרפת ואיטליה נעוץ בעיקר באפרה סקי, שנחשב לטוב ביותר באירופה ומציע לגולש מגוון של בילויים, החל ממסעדות וכלה במועדוני חשפנות והימורים.

קרא עוד...
 
סקי בצרפת

Franceניתן לקבוע כי צרפת הינה אחת מהאבות המייסדים של תיירות הסקי באירופה. צרפת הינה המדינה הראשונה שהבינה את הפוטנציאל הטמון בגלישת הסקי והראשונה שהחל להביא תיירים באופן מסודר לאתרי הסקי שלה. זה לא אומר שהיא המדינה הטובה ביותר בתחום, אולם זה בהחלט הופך אותה ליעד תיירותי מבוקש.

חופשת סקי בצרפת נחשבת לחופשה היוקרתית ביותר מבין החופשות אליהן תצאו. מעבר לעובדה כי הצרפתים היו הראשונים למצות את הפוטנציאל התיירותי שבענף הסקי, המדינה מתהדרת במתקנים החדישים והמתקדמים ביותר באירופה ומיליוני גולשים פוקדים אותה מדי שנה. צרפת לא חפה מחסרונות, אבל החופשה בה היא חופשה מהנה ביותר, המעניקה לגולש את כל מה שייחל לעצמו.

קרא עוד...