סקי עם ילדים

ski3חופשת סקי עם הילדים היא חלומו הרטוב של כל גולש סקי. עם זאת, מדובר בחופשה יקרה (מאוד), שרצוי לצאת אליה רק לאחר שבדקתם מספר פרטים חשובים.

אין גולש סקי שאינו רוצה להנחיל את הכיף שהוא חווה בחופשת הסקי לילדיו. ללמד אותם לגלוש במורדות הלבנים, להשתעשע איתם בשלג ולשבת יחד לשתות שוקו חם בסופו של עוד יום קר במיוחד. החלום הזה עשוי להפוך למציאות, אולם באותה המידה הוא עשוי להפוך לאכזבה, אם לא נערכים אליו כראוי. להלן מספר טיפים שיעזרו לך לצלוח את חופשת הסקי בשלום.

 

טיפים לחופשת סקי מוצלחת עם הילדים

  • הדרכת סקי בעברית – אם הילדים שלך מתחת לגיל עשר ואם זו הפעם הראשונה שהם עושים סקי, כדאי לשקול חופשת סקי עם הדרכה בעברית. הדרכה בעברית תהפוך את הליך הלמידה שלהם לקל יותר, ותעזור להם לחוות את החוויה לראשונה באופן חיובי. השיעורים הראשונים בסקי הם החשובים ביותר, כיוון שבהם נלמדים עקרונות הגלישה הבסיסים ביותר. רצוי שהילדים שלך ילמדו אותם טוב, בשפתם
  • מלון קרוב למעליות – ילדים, קטנים כגדולים, מתעייפים מהר יותר ועל כן, רצוי כבר בשלבי תכנון החופשה לסייע להם לשמור על כוחם. אם בסוף היום הם יצטרכו לסחוב על גבם את הציוד למשך זמן רב (ולעשות את אותו הדבר גם בבוקר כמובן), סיכוי סביר שהם יתעייפו מהר מדי. עייפות מובילה לטעויות שעשויות לעלות גם בשברים שיהרסו לכם את כל החופשה.
  • יציאה עם קבוצה של צעירים – ילדים, בעיקר מתבגרים, רוצים לגלוש עם אבא ואמא, אבל רוצים גם קצת זמן לבד. רצוי לדאוג להם לחברה ולתכנן יציאה לחופשת סקי יחד עם קבוצה גדולה של ישראלים ולוודא גם שכולם ישנים באותו המלון.
  • בחירת עיירה עם אפרה סקי מפותחחופשת סקי יכולה לקום וליפול (גם) על בחירת עיירה רדומה. אם אתה רוצה לקחת את הבן שלך לדרינק בפאב המקומי, אם את רוצה לקחת את הבת שלך לסיבוב שופינג, לכו על חופשה שיהיה בה עוד משהו חוץ מסקי. זה ההבדל לפעמים בין סתם חופשה לבין חופשה מוצלחת.

שם המשחק: תכנון נכון ותיאום ציפיות

בסופו של דבר, הכל מסתכם בתכנון נכון. חופשת סקי עם ילדים היא תענוג של ממש, אולם בכדי לוודא שהיא באמת תהיה כזו, תשקיעו קצת יותר זמן בתכנון שלה. בדקו עם הסוכן את כל הפרטים הללו, תאמו ציפיות עם הילדים ובחרו את המקום הטוב ביותר עבורכם. ואם אתם רוצים לקבל קצת ייעוץ ועזרה, אנחנו כאן בשבילכם!


רוצים לשמוע עוד? יש לכם שאלות או תהיות לגבי חופשת הסקי הקרובה שלכם? צרו איתנו קשר כאן ונשמח לעזור לכם לקבל החלטה!  

מחפשים הדרכה בעברית לחורף הקרוב? רוצים להתייעץ? צרו איתנו קשר ישירות לתיבת המייל שלנו Theskicenter@Gmail.com ונספק לכם רשימה של מדריכי סקי, צעירים ומבוגרים, שישמחו לצאת איתכם לחופשת הסקי שלכם ולעזור לכם ללמוד לגלוש כמו שצריך.